Saame tuttavaks

Olen Katrin

Olen oma lapsepõlve veetnud maal, vanaema ja vanaisa järel metsas vantsides. Söönud pangede viisi metsmaasikaid ja istutanud puid, suviti heina teinud ja ujunud Porkuni järves. Lipanud paljajalu kastemärjas rohus ja rallinud rattaga liivateel ussinahkade vahel… Ma olen maalaps! Ma tean, mis tunne see on!

Kogu oma täiskasvanuelu olen elanud väikeses Tallinna külas, Kalamajas. Armastan Kalamaja vaibi- pisikesi tuttavaid tänavaid, omaks saanud inimesi. Tunnetust, et see küla on meie oma ja me tahame pakkuda siin vaid parimat!

Just selle tunde pealt olen loonud salongi “Teine Kodu”, soovist pakkuda meie inimestele kohta ja võimalust tunda end hästi!

Kunagi ammu, nii 12 aastat tagasi, kui läksin oma esimesse keraamikaringi, sain kohe aru, et olen jõudnud kohale- savi on minu teema! Ja nii ma siis vaikselt teele asusin, omandades oskusi EKA Avatud Akadeemias ja erinevate meistrite käe all, suurimaks õpetajaks aeg ja kogemus.

Mu keraamika on suuresti kantud looduse tunnetusest- metsa olemusest, värvidest, lõhnadest, vee voolavusest, õhu kargusest. Ma armastan lilli, neid on palju mu keraamikas ja meie salongis samuti! Mu keraamika on enamasti hele, valge, läbikumav, voolav, kuid on juhtunud ka erandeid!

Läbi oma kunstilise silma soovin maailmale pakkuda ilu ja võimalust olla kontaktis iseenda ja loodusega.  Soetades mu keraamikat või seda ise salongis luues, tunnetus võiks olla sama!

Olen seda meelt, et kõik imeline on võimalik! Seepärast on siinsed üritused alati kantud suurest positiivsest energiast ja soovist pakkuda maailmale vaid head!

Ja nagu ütles mu armas sõbranna Heldi: “Sinu panus on vaimne tervis!”

Just nii see ongi!

Meie "Teine Kodu" sünnipäev on 16.juuli 2014

Scroll to Top